Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » 1000 новеньких сміттєвих баків можуть з’явитися на Запоріжжі

1000 новеньких сміттєвих баків можуть з’явитися на Запоріжжі

849 0
1000 новеньких сміттєвих баків можуть з’явитися на Запоріжжі

Вже найближчим часом Запоріжжя обзаведеться чималою кількістю сміттєвих контейнерів. Таким чином влада активно бореться із засміченням міста, так-як в цьому є певні проблеми.

Вже під час наступних зборів міської ради будуть обговорені всі деталі, щодо закупки сміттєвих баків. Таку заяву зробив Ігор Бурчак – головний керівник «Вельтум-Запоріжжя».

За повідомленням прес-центру мерії в ухваленому нещодавньому тарифі на утилізацію відходів є інвестиційна складова. Дані фінанси мають за мету виділити на закупівлю 500 новеньких контейнерів для ТПВ та більш ніж 470 баків для відокремленого збору сміття. Доречно зауважити, що вартість зазначених контейнерів в загальному обсязі варіюватиме в межах 10 мільйонів гривень.

Основною метою даного плану являється покращити рівень надання послуг з утилізації сміття. Також влада міста активно розпочала вирішувати проблему щодо засмічення міста. Представники виробництва акцентують на тому, що це будуть контейнери високого ступеня. Повідомляють, що вразі прийняття рішення народними обранцями запорізької ради баки будуть в наявності вже в наступному році.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.