Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » З 11 травня Запорізька область поступово виходить з карантину

З 11 травня Запорізька область поступово виходить з карантину

31 0
З 11 травня Запорізька область поступово виходить з карантину

Таким чином, вже від початку понеділка жителі Запорізької області зможуть відчути перші полегшення 2-х місячного карантину.

Представники ЗОДА доповіли, якими будуть перші карантинні послаблення. Дану звістку було сповіщено під час позачергового засідання регіональної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

Отже, з понеділка жителі міста матимуть право на відвідування парків, скверів та інших зон відпочинку. Обмеження будуть зняті з дитячих та спортивних майданчиків. У свою чергу розпочнуть функціонувати заклади харчування, котрі розташовані на відкритому повітрі.

Ряд послаблень обмежень захопив такі структури, як: стоматології, перукарні, салони краси, підприємств побутового обслуговування; діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів; діяльність підприємств, що працюють в галузі засобів масової інформації; здійснення кіно- і відеозйомок, репетицій в театрах, цирках…

Звернемо вашу увагу на тому, що пересування місто громадським транспортом буде можливим лише при наданні спеціального допуску. Всі вищезгадані обмеження увійдуть в силу виключно за умови дотримання протиепідемічних заходів: соціального дистанціювання, масочного режиму, регулярної дезінфекції.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.