Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі виділять 190 мільйоні гривень на ремонт траси

На Запоріжжі виділять 190 мільйоні гривень на ремонт траси

157 0
На Запоріжжі виділять 190 мільйоні гривень на ремонт траси

Таким чином, протягом нинішнього року на території Запорізької області буде проведений ремонт ще однієї автомобільної дороги. Ремонтні роботи будуть проводитися на трасі в направленні до Нікополя.

Звернемо вашу увагу на тому, що ділянка дороги в направленні Нікополя становить майже 7 кілометрів – від Запоріжжя до кордону з Дніпропетровською областю – відремонтує Підрядна організація «Автомагістраль-Південь». Окрім цього, було повідомлено, що вартість зазначених робіт становитиме майже 188 мільйонів гривень.

Наголосимо на тому, що в сусідній області ремонтні роботи траси будуть також проводитися, однак вже іншим підрядником. Таким чином, покращення стану траси триватиме до 31 жовтня.

В Запорізькій області надано початок ремонту на ще одній ділянці трасі Василівка – Бердянськ. Вартість робіт – 390 мільйонів гривень. На цьому відрізку автомобільної дороги також працює підприємство «Автомагістраль-Південь».

Крім цього, в нинішньому році в нашому регіоні почався багатомільйонний ремонт траси «Харків-Сімферополь». Валова сума ремонту, який буде виконувати кілька підрядників, складе близько 2 мільярдів гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.