Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі потяг зійшов з рейок

На Запоріжжі потяг зійшов з рейок

127 0
На Запоріжжі потяг зійшов з рейок

Даний випадок трапився 13 травня, близько 14.15. Під час процедури перестановки колії вагони зійшли з рельсів. На щастя, постраждалих немає. На сьогодні проводиться перевірка даного випадку.

На сторінках запорізьких газет розлетілася інформація про аварію на залізничних коліях в районі станції Запоріжжя Ліве. Було повідомлено, що даний вантаж нібито був відправлений до комбінату «Запоріжсталь».

З  офіційною заявою виступило керівництво самого заводу, котре повідомило, що вантаж, котрий перевозив вищезгаданий потяг, не має жодного відношення до компанії «Запоріжсталь» і не призначався для підприємства.

Звернемо вашу увагу на тому, поїзд перевозив декілька тон вапняку, котрий має органічне походження. Таким чином, він не несе шкідливого впливу на навколишнє середовище.

На «Запоріжсталі» наголошують, що дана аварія жодним чином не позначилася на виробничому процесі підприємства. На сьогодні виробництво функціонує в звичайному для себе режимі.

Більш достовірну інформацію можна дізнатися в прес-центрі компанії «Укрзалізниця», керівництво якої вже найближчим часом виступить із заявою, стосовно даного випадку.

 

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.