Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжя зареєстровано спалах коронавірусу

На території Запоріжжя зареєстровано спалах коронавірусу

128 0
На території Запоріжжя зареєстровано спалах коронавірусу

Звернемо вашу увагу на тому, що у двох населених пунктах Запорізької області було прийнято радикальне рішення – посилилення карантинних заходів. Про це було оголошено обласною державної адміністрації Запорізької області.

Наголосимо на тому, що відповідні заходи були прийняті в Михайлівському районі, селищах Трудолюбимівка та Рівне Роздольської ОТГ.

За попередньою інформацією головного лікаря Запорізької області Романа Терехова відомо, що у Михайлівському районі виявлено 5 інцидентів захворювання на COVI-19. Всі ці випадки зафіксовані у подружньої пари і трьох їхніх гостей, які зустрічалися разом під час поминального обіду.

Наразі проводяться розслідуванні роботи, стосовно того, з ким контактували потерпілі на коронавірус. Окрім цього, тривають протиепідемічні заходи. Повідомляють, що карантинні заходи триватимуть протягом двох тижнів.

Звернемо вашу увагу на тому, що станом на 19 травня на території України зафіксовано 18  876 випадків COVI-19. Із загальної кількості 5 632 особи одужали. На жаль 548 випадків на коронавірус були летальними.

Карантинні заходи по території карантину діятимуть до 22 травня.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.