Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі померла маленька дівчинка

На Запоріжжі померла маленька дівчинка

31 0
На Запоріжжі померла маленька дівчинка

Минулого тижня на території Запоріжжя відбувся страшний інцидент. 29 травня в приватному дитячому розвиваючому центрі в Шевченківському районі померла маленька дівчинка. Звернемо вашу увагу на тому, що їй було менше року.

Наголосимо на тому, що «дитячий садочок» функціонував у звичайній квартирі. Приблизно через одну годину після того, як батьки віддали дівчинку виховательці, дитина померла, захлинувшись блювотними масами.

Батьки не вірять в дану смерть дитини, так-як вона була абсолютно здоровою. Батько померлої працює в абразивному комбінаті, мати – домогосподарка. Те, що вони віддали свою дитину до «садочку» аргументували тим, що хотіли, щоб дівчинка розвивалася з іншими однолітками.

За попередньою інформацією відомо, що в обласному управлінні Національної поліції було запроваджено кримінальну справу за частиною 2 статтею 115 Кримінального кодексу України.

На сьогоні триває судово-медична експертиза, яка встановить точну причину гибелі дитини. Крім цього, в рамках відкритого кримінального провадження проводиться перевірка законної діяльності «дитячого центру». Наразі ведеться досудове розслідування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.