Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » В Запоріжжі між водієм тролейбуса та пенсіонеркою трапилася бійка

В Запоріжжі між водієм тролейбуса та пенсіонеркою трапилася бійка

26 0
В Запоріжжі між водієм тролейбуса та пенсіонеркою трапилася бійка

24 червня, на території Запорізької області, в одному із громадських транспортів між водієм та пасажиром трапилася перепалка. Причиною сварки стало те, що пасажирка не погоджувалася одягати захисну маску, в результаті чого водій відмовила жінці у перевезенні.

Наголосимо на тому, МОЗ України передбачено пересування і міському транспорті у захисній медичній масці та за кількістю сидячих місць

Наголосимо на тому, що пенсіонерка відмовилася одягати маску і повідомила, що має право на проїзд, однак водій відмовила їй. Жінка подзвонила диспетчеру та до поліції, однак за викликом ніхто не прибув. Після цього, за попередньою інформацією очевидців, пенсіонерка напала на жінку, подряпала її та хотіла стягнути з водійського місця. Жінка також не сиділа склавши руки, а й сама почала давати відсіч – потягла пенсіонерку за волоси. Даний інцидент був записаний на відео очевидцями.

Представники КП «Запоріжелектротранс» прокоментували даний інцидент. На сьогодні триває службове розслідування під час якого жінка була відсторонена від робочих обов’язків Також їй оголошено догану та позбавленo преміальної оплати.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.