Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На яку суму вийде зняти житло в Бердянську?

На яку суму вийде зняти житло в Бердянську?

11 0
На яку суму вийде зняти житло в Бердянську?

Вже минув майже весь місяць червень, а сезон подорожей на море тільки в розпалі. В зв’язку з коронавірусом, котрий охопив весь світ, кількість варіантів для відпочинку значно скоротився, однак і в Україні можна провести відпустку із задоволенням.

Бердянськ – один із основних курортних містечок України. Дане містечко користується популярністю не тільки серед українців, але й серед закордонних громадян.

Таким чином, влітку здається активно житло. Зняти кімнату можна, як і в готелі, так і в приватному будинку. Цінова політика буде залежати від дальності розташування до моря, комфорту та якості житла.

1-кімнтаний 2-місний номер «економ» можна віднайти за 200 гривень на день, якщо вам необхідний 2-місний однокімнатний номер з комфортом, то за нього потрібно віддати від 400 до 1000 гривень.    2-кімнатний 2-місний номер «люкс» буде починатися від 1100 до 2000 тисяч гривень. Якщо ж ви плануєте відпочити великою компанією та зняти 6-8-місний котедж, то такий буде коштувати 3000-5000 тисяч гривень.

Основною родзинкою міста є пляж. Отже, ви матимете змогу відвідати Найпопулярніші бердянські пляжі «Центральний пляж», «Третій пляж», пляж санаторію «Бердянськ», пляж «Майамі», пляж «Ліски» та ін. Вхід в море пологий, зручний для дорослих і дітей, з поступовим наростанням глибини.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.