Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Працівнику правоохоронних органів із Мелітополя було оголошено адміністративне правопорушення

Працівнику правоохоронних органів із Мелітополя було оголошено адміністративне правопорушення

11 0
Працівнику правоохоронних органів із Мелітополя було оголошено адміністративне правопорушення

В населеному пункті Мелітополь Запорізької області в одному із продовольчих супермаркетів було помічено працівника правоохоронних органів, котрий порушив карантинні заходи. Відповідну інформацію було повідомлено прес-центром управління поліції Запорізької області.

Таким чином, 19 червня працівник Мелітопольського відділку, старший лейтенант поліції, знаходився в одному із місцевих магазинів без засобів індивідуального захисту, а саме без медичної маски. Відповідний інцидент був зареєстрований на мобільний пристрій.

Наголосимо на тому, що прямо ж після виявлення публікації за наказом керівника Національної поліції ГУНП в Запорізькій області було назначено службове слідство. В результаті стосовно працівника правоохоронних органів було запроваджено адміністративну справу за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звернемо вашу увагу на тому, що через пандемію коронавірусу на території України запроваджений наказ, в котрому йдеться про дотримання правил гігієни в громадських місцях, а саме перебування в медичних масках та печатках.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.