Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі пенсіонерів побили битою

На Запоріжжі пенсіонерів побили битою

59 0
На Запоріжжі пенсіонерів побили битою

Наголосимо на тому, що 27 липня, на території Запоріжжя трапилася конфліктна ситуація, за участі групи молодих людей та пенсіонерів.

За попередньою інформацією відомо, що сварка виникла на основі перевищення швидкості руху автомобіля, яким керували молодики. В результаті правопорушники битами побила машину класу Skoda Fabia.

В результаті одному із пасажирів Skoda Fabia молодий правопорушник завдав декілька ударів битою по грудній клітці, а його товариш побив пенсіонера 65-ти років. Як наслідок, у чоловіка було зареєстровано перелом нижньої кінцівки у трьох місцях.

Надалі правопорушники сховали биту в машину і поїхали у невідомому напрямку з, “забувши” на місці злочину третього учасника конфлікту.

Звернемо вашу увагу на тому, що в соціальній мережі громадяни розбилися на два табори. Перші вважають, що провинна повністю лежить на молодиках, інші ж вважають, що правила дорожнього руху порушили пасажири Skoda Fabia і конфлікт був розпочатий першими пенсіонерами.

Стосовно даної події працівники правоохоронних органів відкрили карне впровадження за частиною 1 статтею 125 Кримінального кодексу України. Наразі пошукова операція правопорушників триває. На сьогодні було розпочате досудове розслідування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.