Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжя було оголошено вирок чоловікові, котрий вбив свою дівчину

На території Запоріжжя було оголошено вирок чоловікові, котрий вбив свою дівчину

22 0
На території Запоріжжя було оголошено вирок чоловікові, котрий вбив свою дівчину

Таким чином, 11 вересня, Шевченківський районний суд Запоріжжя оголосив вирок чоловікові, котрий підпалив свою дівчину. Потерпіла, в результаті отриманих травм померла протягом тижня. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Наголосимо на тому, що Віталія Чайковського було оголошено винним у скоєнні злочину та присуджено вирок у вигляді 15 років тюремного арешту. Окрім цього, злочинець зобов’язаний виплатити матері жертви компенсацію розміром в 1 мільйон гривень та покрити витрати на лікування та похорони, а це порядком 200 тисяч гривень.

Звернемо вашу увагу на тому, що адвокат правопорушника наполягав на тому, щоб справу розглядали за необережністю в наслідок хуліганства. Однак суддя посилив вирок до 15 років позбавлення волі. Чи буде чоловік оскаржувати вирок, наразі не відомо.

Нагадаємо, що дана трагедія відбулася ще на початку липня. 22-річну постраждалу привезли до місцевої лікарні з опіками тіла більше ніж 85 відсотків. Лікарі боролися за життя постраждалої, однак серце дівчини не витримало чергової операції.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.