Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

37 0
Головні новини Запоріжжя

На території Запорізької області правоохоронці виявили плантацію конопель

Наголосимо на тому, що даний інцидент відбувся на території Запорізької області 11 вересня. Дану інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Таким чином, поле з сояшниками частково було засіяно канабісом. Працівники правоохоронних органів запримітили двох чоловіків, котрі почали збір наркотичних речовин. Валова вартість кущів канабісу на чорному ринку оцінюється в 10 мільйонів гривень. Наразі триває досудове розслідування.

У Запоріжжі було вбито молодого хлопця

15 вересня, у Бородинському районі Запоріжжя на зупинці було вбито молодого хлопця. Дану звістку оголошено прес-центром Національної поліції.

Таким чином, на вулиці Бородінській на зупинці громадського транспорту виявили труп 29-річного чоловіка з ножовим пораненням грудної клітини.

Працівникам правоохоронних органів вдалося вияснити, що летальні травми потерпілому зробив уродженець міста 45-років. На сьогодні розпочато пошукову операцію правопорушника. У разі затримання злочинця, йому загрожуватиме кримінальна відповідальність, у вигляду позбавленням волі терміном до 12 років.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.