Інформує про події на Сході України

Жителі Харкова хочуть оновлення метро

6.1K 1

На сайті міської ради міста Харкова появилася нова петиція в якій висловлюється звернення, щоб в метро зробили можливість оплачувати проїзд за допомогою банківської карточки. Жителі Харкова вважають, якщо вони матимуть можливість оплати таким способом, то це буде набагато зручніше.

Генадій Кобзар запропонував, що за допомогою такого механізму не буде проблем з оплатою, чи то коли відсутні дрібні гроші, чи то коли бракує часу. Процес буде проходити швидше, оскільки достатньо буде прикласти картку. Таким методом оплати вже можна скористатися в столиці України – Києві.

Оборот доларів у Харкові

А харків’яни, які проживають, або часто бувають в віддалених точках міста все чекають, щоб метро прямувало і в ті точки. Вони звернулися до мерії з нагадуванням, що колія до Рогані була також в будівничій схемі підземки.

Одна з жительок Харкова звернулася з інформацією, що ті, хто проживає в Роганському житловому масиві багато раз мусили вирішувати проблему, як добратися до центру зранку, або ж повернутися назад в пізній час. Хоч туди і ходять маршрутки, це всерівно залишається проблемою. А кошти які є витрачаються для будівництва метро яке прямує на Олексіївку і Одеську. А попри те, що до Рогані будівництво вже давно в планах, роботи так і не починаються.

Та подані петиції на даний момент не підтримуються самими Харків’янами. Якщо на протязі трьох місяців набереться п’ять тисяч харків’ян, яким це також важливо, то в мерії розглянуть пропозиції.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.