Інформує про події на Сході України

На які курорти поїдуть харків’яни?

6.06K 0

Курортний сезон ще не почався, а тенденціїдля відпочинку харків’ян вже появляються. Уфірмах які пропонують помлуги туризму поділилися, що порівняно з попереднім роком більше людей їздять відпочивати за межі країни. Це пов’язано з тим, що на місцевих курортах значно підвищились ціни. Тому зазавичай обрають, поїхати до Одеси чи Турції. Якщо порівняти, то відпочинок у Турції є дешевшим.

О. Пархоменко, який є директором однієї туристичної фірми в місті Харківподілився, що відпочити вдвох за системою «ультра все включено» можна за тисячу доларів. І зараз багато людей бронююють на перед місця. Оскільки так зекономити можна близько двохсот доларів. А якщо готелі з дуже високими цінами, то забронювавши наперед, а не під час найбільшої відвідуваності відпочиваючих можна зекономити близько сімсоти доларів.

Харків’яни хочуть менше працювати

Згідно його слів, до 5 найбільш відвідуваних країн харків`янами є Чорногорія, Болгарія, Кріт, Кіпр ну і Турція.

Також жителі Харківа цікавляться турами по Європі. Багато бронюють місця, але в основному на дати, коли вже в силу має ввійти безвізовий режим. Він думає, що тоді буде ще більше охочих поїхати.

«Крім того, харків’яни активно цікавляться екскурсійними турами по Європі. Процес бронювання йде, але ми очікуємо вступу в силу безвізового режиму, і як тільки перший турист з біометричним паспортом перетне кордон, попит, за моїми прогнозами, сильно зросте », – говорить Пархоменко.

За словами туристичного експерта, після 12 червня Особливої ​​Пожвавлення планується Осторонь Греції, і Іспанії італії.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.