Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » В Запоріжжі готові виділити 530 млн гривень для аеропорту

В Запоріжжі готові виділити 530 млн гривень для аеропорту

4.52K 1
В Запоріжжі готові виділити 530 млн гривень для аеропорту

Для будівництва нового пасажирського терміналу за допомогою системи “Прозоро” було оголошено тендер комунальним підприємством «Запорізький аеропорт».

Для того, аби було побудовано новий термінал не довше ніж за два роки і три місяці підприємство готове виділити суму у розмірі більше 530 мільйонів гривень. Зазначено, що для участі в конкурсі, заявки можуть подавати як вітчизняні, так і іноземні компанії, а умови для всіх є однаковими.

З заступника мера Запоріжжя зняли кримінальну відповідальність

Інформація щодо виконавця буде відома в кінці вересня. А в керівників аеропорту зараз інше завдання – отримати дозвіл для будування від Кабінету міністрів.

Володимир Буряк, який займає посаду міського голови поділився, що наприкінці травня було отримано позитивну оцінку проекту, а також було змінено все, до чого були зауваження.

Також мер міста зазначив, що в аеропорт Запоріжжя почав користуватися більшим попитом. Оскільки на протязі половини 2017 року послугами скористалися більше пасажирів ніж на протязі повного 2016 року. Кількість пасажирів рівна 300 тисячам. Посприяло такому збільшенню відкриття нових рейсів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.