Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » На Запоріжжі знайшли рішення покращення доріг

На Запоріжжі знайшли рішення покращення доріг

4.6K 2
На Запоріжжі знайшли рішення покращення доріг

В Бердянську міська влада спільно з перевізниками дійшли рішення, як будуть покращувати дороги.

Для жителів міста привичною справою є факт, що по вулицях проїжають великі вантажівки. Тому під час наради влади міста шукали рішення даній проблемі.

Юлія Дойнова, яка займає посаду заступника мера взяла до уваги, що з 1 червня минулого року було прийнято обмеження щодо ваги транспорту на дорогах, в денний час і коли температура повітря є високою. Це означає, що транспорт, вага якого вище 24 тонн і якщо на вісь вага 7 тонн і більше, а на дворі температур повітря сягає 28 градусів, то такий транспорт не може переміщатися по автомобільних дорогах держзначення. Таке правило діє протягом літнього періоду починаючи з 10 ранку і закінчуючи о 10 вечора.

На Запоріжжі хочуть збудувати сміттєпереробний завод

Також взяли до уваги , що вага вантажних автомобілів часто перевищує норму, що псує дороги. Зі слів портовиків відомо, що вони одного разу затримали машину, вага грузу якої була більшою на 250 кілограм від дозволеної.

Отже, результатами засідання стали рішення в яких йдеться, що буде встановлено обмеження на вагу транспорту на проїзджій частині – це 24 тонни. Також працівники  АМПУ і порту мають підготувати пропозиції в письмовому вигляді щодо змін «Схем руху великовантажного транспорту по території міста»  2014 року. Час на реалізацію – до понеділка. І як результат, в понеділок буде проведений моніторинг знаків на дорозі виїзною комісією.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.