Інформує про події на Сході України

Скільки заробляють найбідніші депутати міськради Запоріжжя?

3.04K 0

Серед депутатів міської ради Запоріжжя є ті, хто протягом 2016 року отримали прибуток менший від прожиткового мініуму встановленого в Україні. Отже, як жили депутати на за таку зарплату?

Найменший прибуток відповідно до декларації за рік отримала Олена Галкіна. Вона займається депутатською діяльністю в об’єднанні “Самопоміч“. Вже другий рік поспіль в її декларації спостерігається нульовий дохід. Жінка одружена і має 6-річну доньку. А наявність грошей, за які живу, обґрунтовує наявністю збережень, які в декларації вказані. Три роки тому вони продали дачу, а минулого року машину за 48 тисяч гривень.

Наявні статки, хоча і менші від прожиткового мінімуму в Віталія Рябцева з “Батьківщини“. Задекларований річний дохід декларанта і його родини становить 31 тисячу 298 гривень. А для того, або сума досягала прожиткового мінімуму на сім’ю (має дружину і двоє дітей), то сума має бути хоча б 68 тисяч 848 гривень. Рябцев поділився, що заробітку не вистачало, але наприклад з продуктами допомагала теща, оскільки живе в селі. В даному році сподівається, що прибуток буде вищим від попереднього.

Руслан Ярошенко, який знаходиться на третьому місці серед найбідніших депутатів, задекларував заробіток в розмірі 24 тисячі гривень. А дружина – 21 тисячу. Навіть разом їхні заробітні плати не є вищими від мінімального прожиткового мінімуму на рік на 4 осіб, оскільки вони мають двох синів. Ярошенко ж сказав, що має заощадження, оскільки раніше гроші “приносив” бізнес, а 4 роки назад продав обладнання, яке було на підприємстві.

Дещо більші прибутки має Олександр Кобзарюк з “Солідарності” задекларувавши 14 тисяч 653 гривні. Такий дохід в нього спостерігається на протязі трьох років. Він заощаджень не має. Журналістам сказав, що хто скільки заробляє, так і живе. А також сказав, що більше не може розмовляти, оскільки знаходиться за кермом автомобіля. В декларанта автомобіля в документі не вказано. На що він сказав, що це не його і щоб йому більше не телефонували.

Джерело: ЧЕСНО

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.