Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі померли породілля і немовля

3.08K 0
На Запоріжжі померли породілля і немовля

Рідні збираються подавати в суд на персонал. Грошима на дану справу допомагають фармацевти та клієнти з місця роботи померлої.

Впала в кому та не вийшла з неї породілля під час операції з проведення кесаревого розтину, що і стало причиною  її смерті та смерті немовляти. Трагедія сталась на Зпоріжжі. Померла мала погане самопочуття та просила надати їй допомогу в лікарні,  та її відправили додому. В даній ситуації рідні покладають всю вину на медичний персонал.

Володимир, чоловік вагітної, зазначає, що мав привезти додому свою дружину та немовля, але обох повіз на кладовище. Подружжя чекало на першу дитину та мріяло  про дочку. Тепер фото, на яких його дружина виглядає найщасливішою – єдине що залишилось у Володимира.

Вагітність протікала нормально без ускладнень. Жінку направили додому та просили повернутись через кілька днів, хоча був термін народжувати. Коли жінка навіть при ходьбі відчувала біль, її знову відмовили прийняти в лікарні. Хрещениця породіллі зазначає що в пологовому була вечірка з нагоди приїзду комісії.

Через 3 дні Галину все ж таки прийняли в Кам’янську лікарню та проводити кесарів розтин вагітну відправили лише ввечері. Спочатку повідомили про смерть немовляти пізніше, не прийшовши до тями від наркозу через 10 днів померла і породілля. На даний  момент розглядають 2 причини трагедії: передозування наркозом, що вбило обох та інтоксикація через гибель плоту в утробі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.