Інформує про події на Сході України

Розкрадання обладнання з Донецьких шахт

7.09K 0

Віртуозність Захарченка і Плотницького досягло того рівня, що «окозамилювання» росіянам відбувається під час чергової закритої наради, яке сама РФ ініціювала для обговорення катастрофічної ситуації в «республіках».

Одним з обговорюваних питань було питання корупції і військової дисципліни. Жорстку критику пред’явили командиру батальйону  «Сомалі» М. Толстиху з боку керівника так званого «ДНР» за участь у протиправних оборудках з металобрухтом.

Як зазначив А. Захарченко, МДБ «ДНР» отримано інформацію , що обладнання шахт в Донецькій області розкрадалися і продавалися і за ці вчинки М. Толстих хотів позбавити його військового звання і звільнити від займаної посади.

В результаті висунутих звинувачень М. Толстих попросив у керівництва перевести його на території Лугансьої області для подальшого проходження служби. Разом з тим вказав, що за даним фактом їм уже підготовлений на ім’я А. Захарченка відповідний рапорт.

В результаті обговорення даної ситуації з російськими кураторами останні санкціонували вказане переведення, підсумувавши, що проблема, начебто як і вирішилася. Тільки не усвідомлюють вони того, що Захарченко та Плотницкий спеціально розіграли цей «спектакль», тому як самі керували цим процесом з вирізки обладнання місцевих шахт на металобрухт, оскільки мають з цих махінацій чималий дохід, а Толстих просто засіб, який виконує вказівки.

Тому плювати вони хотіли на «представників з білокам’яної», оскільки керуються вони виключно пріоритетами власного збагачення і благополуччя. І не важливо для них кого і яким чином довелося в черговий раз «обвести навколо пальця». Головне що «вівці цілі, та й вовк ситий» !!!

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.