Інформує про події на Сході України

Розкрадання обладнання з Донецьких шахт

6.26K 0

Віртуозність Захарченка і Плотницького досягло того рівня, що «окозамилювання» росіянам відбувається під час чергової закритої наради, яке сама РФ ініціювала для обговорення катастрофічної ситуації в «республіках».

Одним з обговорюваних питань було питання корупції і військової дисципліни. Жорстку критику пред’явили командиру батальйону  «Сомалі» М. Толстиху з боку керівника так званого «ДНР» за участь у протиправних оборудках з металобрухтом.

Як зазначив А. Захарченко, МДБ «ДНР» отримано інформацію , що обладнання шахт в Донецькій області розкрадалися і продавалися і за ці вчинки М. Толстих хотів позбавити його військового звання і звільнити від займаної посади.

В результаті висунутих звинувачень М. Толстих попросив у керівництва перевести його на території Лугансьої області для подальшого проходження служби. Разом з тим вказав, що за даним фактом їм уже підготовлений на ім’я А. Захарченка відповідний рапорт.

В результаті обговорення даної ситуації з російськими кураторами останні санкціонували вказане переведення, підсумувавши, що проблема, начебто як і вирішилася. Тільки не усвідомлюють вони того, що Захарченко та Плотницкий спеціально розіграли цей «спектакль», тому як самі керували цим процесом з вирізки обладнання місцевих шахт на металобрухт, оскільки мають з цих махінацій чималий дохід, а Толстих просто засіб, який виконує вказівки.

Тому плювати вони хотіли на «представників з білокам’яної», оскільки керуються вони виключно пріоритетами власного збагачення і благополуччя. І не важливо для них кого і яким чином довелося в черговий раз «обвести навколо пальця». Головне що «вівці цілі, та й вовк ситий» !!!

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.