Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Запорізькій області виділять з державного бюджету майже півмільярда гривень на ремонт доріг

Запорізькій області виділять з державного бюджету майже півмільярда гривень на ремонт доріг

1.86K 0
Запорізькій області виділять з державного бюджету майже півмільярда гривень на ремонт доріг

В середу, десятого січня, було проведено нараду голови Держобладміністрації в Запоріжжі, де було оголошено керівником департаменту розвитку інфраструктури про механізм виділення коштів та експлуатацію доріг загального користування.

В новому році автошляхи для загального використання було переведено від загальнодержавного управління автодорогами в Україні на баланс управління Облдержадміністрацією в Запоріжжі. Субвенцію, яку виділять із державного фонду є рекордною, майже півмільярда гривень в поточному році.

Дані кошти було виділено лише на ремонт доріг місцевого значення. В минулому році в дану сферу було виділено майже шість десятків мільйонів гривень для порівняння з поточним роком. Також в Кабінеті Міністрів затвердили порядок потоку коштів від держказни до обласного бюджету. Зараз департаментом обираються об’єкти, які більш за все потребують уваги, а саме дороги біля навчальних закладів, медичних закладів та дороги, по яких проходять маршрути громадського транспорту. Після підписання державних актів на баланс обласної держадміністрації було передано більш ніж п’ять сотень доріг.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.