Інформує про події на Сході України

Депутати проти конкурсу на посаду ректора Запорізького інституту післядипломної освіти

1.47K 0

В четвер, 25 січня, протягом дев’ятнадцятої сесії обласної ради депутатами було провалено голосування з приводу виконання постанови назначеної апеляційним адміністративним судом.

Обласну раду, судовою постановою, було зобов’язано організувати конкурс на заміщення вакансії ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

Цим проектом рішення було викликано ряд питань та чвар між народними депутатами під час розгляду на депутатських комісіях.

Першою причиною невдоволення депутатів було те що, після проведення конкурсу відповідно до судової постанови в інституті зможуть проводити вибори як і у всіх інших вищих навчальних закладах, хоча даний інститут не прирівнюється до такого статусу. Попри те що інститут є комунальною власністю, на вибори ректора депутати більше вплинути не зможуть і він буде обиратися лише працівниками даної установи.

Другою причиною стала відмова керівництва обласної ради у поданні касації. Депутати вважають, що скаржитись лише на деякі рішення та не відстоювати свої права є неправильним.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.