Інформує про події на Сході України

Керівників «Автодор Запоріжжя» підозрюють в розкраданні державних коштів

2.01K 0

Слідче управління національної поліції Запорізької області проводить досудове розслідування з приводу розкрадання особами, які займають керівні посади в державному підприємстві «Автодор Запоріжжя» публічне акціонерне товариство «Автомобільні дороги України», коштів з держбюджету сумою більш ніж десяток мільйонів гривень. Дана інформація зазначена реєстром судових рішень.

Державне підприємство «Обласний автодор Запоріжжя» виступає як основний генеральний підрядник у виконанні ремонтів, утриманні та відбудові автодоріг, дані послуги в них замовляє Служба автомобільних доріг Запорізької області. Дане державне підприємство також входить до складу Товариства з обмеженою відповідальністю «Автомобільні дороги України», основним власником якого з 100% акцій є Державна служба автомобільних доріг України.

Найдорожчим складником суміші, яку наносять на автомобільні дороги є бітум, який виробляє «Укртатнафта». Про те, згідно з матеріалами слідства протягом 2 років Обласний автодор не закупляв цей складних безпосередньо у компанії-виробника, а здійснював закупівлі через приватні фірми, загальна сума закупівлі різнилась від відпускної ціни компанії-виробника більш ніж на 2 мільйони гривень. Дана інформація є підставою для висунення обвинувачень по розкраданню державних коштів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.