Інформує про події на Сході України

Бізнес Запоріжжя протягом місяця сплатив податки на суму 870 мільйонів

1.44K 0

З початком 2018 року Запорізький великий бізнес відзначився чималими успіхами в фінансовій сфері в порівнянні з минулим роком і стрімко набирає обертів.

Так Роман Афонов – керуючий Запорізьким управлянням Офісу великих платників податків УКРІНФОРМ, прокоментував, що за минулий місяць поточного року до урядового бюджету надійшло приблизно 740 мільйони гривень. Цей показник на 55% більше, в порівнянні з січнем минулого року. Левова частка скарбниці України поповнилася у вигляді податків, які збільшилися в ціні, а загалом – це 356, 7 мільйонів гривень. З цієї суми більшу половини вартості місцевий бізнес сплати податок на прибуток підприємств, а саме 188 мільйонів.

Начальник ГУ УКРІНФОРМ В Запорізькій області Юліана Козаченко наголошує, що 124 мільйони надійшло акцизного податку. Саме ця сфера розташовується в одних із основних бюджетоутворюючих країн. Саме в січні його частина в громадських постачаннях надбала орієнтовно чотирьох відсотків. Зазначимо, що податковий мінімум на реалізацію акцизних товарі суб’єктами хазяйнування роздрібної торгівлі являє п’ять відсотків. В цілому, лише за перший місяць 2018 року в бюджети всіх рівнів великий бізнес заплатив приблизно 870 мільйонів гривень, що на 300 мільйонів більше чим в січні 2017 року.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.