Інформує про події на Сході України

Скільки жителів відокремлених областей не одержують українську пенсію?

1.34K 0

Олександр Долженко, виконуючий обов’язки народного депутата нашої держави, повідомив з Верховної Ради, що через захід верифікації, запроваджену владою, чисельність людей похилого віку, котрі мають право на пенсію зменшилася на 400 тисяч осіб.

Саме в 2015 році мали право на пенсію понад 1 мільйон переміщених осіб. Загальний оклад на видачу грошей пенсіонерам становив – 28 мільярдів гривень. Через те, що процедура верифікації , котра затверджена опозиціонерами Гройсмана, чисельність пенсіонерів, які заслуговують забезпечення значно зменшилася.

Олександр Долженко зауважив, що витрати пенсійного утримання складають вже не 28 мільярдів, а 11 мільярдів гривень. За словами пана Розенка – це заощадливість. Тому нардеп поцікавився у міністра соціальної політики Андрія Реви, чи буде компенсуватися борг і коли це трапиться.

Андрій Рева в свою чергу прокоментував цю ситуацію та відповів, що оголошені дані не є правдивими. Він наголосив – 200 тисяч осіб, які мають статус ВПЧ, пенсію не дістають через те, що із-за інформування правоохоронних органів, вони не проживали на окупованій території держави.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.