Інформує про події на Сході України

Скільки жителів відокремлених областей не одержують українську пенсію?

627 0

Олександр Долженко, виконуючий обов’язки народного депутата нашої держави, повідомив з Верховної Ради, що через захід верифікації, запроваджену владою, чисельність людей похилого віку, котрі мають право на пенсію зменшилася на 400 тисяч осіб.

Саме в 2015 році мали право на пенсію понад 1 мільйон переміщених осіб. Загальний оклад на видачу грошей пенсіонерам становив – 28 мільярдів гривень. Через те, що процедура верифікації , котра затверджена опозиціонерами Гройсмана, чисельність пенсіонерів, які заслуговують забезпечення значно зменшилася.

Олександр Долженко зауважив, що витрати пенсійного утримання складають вже не 28 мільярдів, а 11 мільярдів гривень. За словами пана Розенка – це заощадливість. Тому нардеп поцікавився у міністра соціальної політики Андрія Реви, чи буде компенсуватися борг і коли це трапиться.

Андрій Рева в свою чергу прокоментував цю ситуацію та відповів, що оголошені дані не є правдивими. Він наголосив – 200 тисяч осіб, які мають статус ВПЧ, пенсію не дістають через те, що із-за інформування правоохоронних органів, вони не проживали на окупованій території держави.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.