Інформує про події на Сході України

Кого шукатимуть на Харківщині?

7.26K 1

У теперішньому році попит на професії збережеться з попереднім роком. Надаватиметься перевага сферам гостинності, як  повідомляє HR-експерт з сайту rabota.ua Тетяна Пашка. Насамперед це кухарі і офіціанти.

Як повідомила експерт, в попередньому році на ринку праці необхідні були продавці, IT-спеціалісти, підсобні робітники, будівельки. А найменше користувались попитом такі спеціальності, як бухгалтери, страхові агенти та економісти.

А в Харківській області неочікувано набули популярності такі спеціалісти: офіціанти, менеджери з продажу, швеї (особливо, які шиють хутро.)

Фальшиві гроші у Харкові

Марія Сухіна, яка є менеджером інтернет-проекту «Робота в Харкові» поділилась, що найбільш популярними в попередньому році були спеціалісти в сфері продажів, офіс-менеджери і робочі спеціальності. В 2017 році передбачається, що збережеться такий ж попит на працівників. Все це зумовило відсутність професійних фахівців в перерахованих сферах. Також наберуть попиту такі вакансії, як сейлз-менеджери, особливо з знанням іноземних мов. В сфері громадського харчування не вистачає офіціантів. Це тому, що велика плинність кадрів. Оскільки не всі можуть довго втриматись на такій роботі.

На Харківщині за попередній рік появилось більше вакансій на шістдесят відсотків. Але найбільше затребували фахівців ті області, де живе менше людей.

Найменше необхідними стали такі професії таких сфер: топ-менеджмент і страхування.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.