Інформує про події на Сході України

Харків’ян продовжують обкрадати “працівники” банку

6.69K 0

Щоразу кількість постраждалих жителів Харкова, яких обманули шахраї вдаючи з себе працівників банку, збільшується. Вони обкрадають громадян за допомогою СМС-повідомлень.

Для початку надсилають людям повідомлення, неначе від працівників «Ощадбанку», де вказується що карточки нібито мають заблокувати і їм краще зателефонувати в контакт-центр. Надалі в процесі розмови дізнаються необхідні дані, щоб перевести кошти на свою карточку.

Затребуваність робочої сили у Харкові

Жителька Харкова Наталія ділиться, що до неї прийшло повідомлення, що ніби-то її картку заблокували. Вона зателефонувала по номеру, після чого попросили повідомити номер карточки і пін-код. Де тепер гроші ніхто не знає.

В «Ощадбанку» знають про такі ситуації і попереджають, що їхніми працівниками не розсилаються подібні повідомлення. А тим більше не телефонують з невідомого номера. А також ні в якому разі не можна повідомляти номер картки, кодове слово, пін-код, термін дії картки, CVC/CVV-код. Якщо ж вам сказали, що картка заблокова, то найкраще це перевірити в банку, або ж банкоматі. Найшвидчим способом буде дзвінок на гарячу лінію банку.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.