Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Мешканці Харкова протягом лютого витратили 15 мільйонів доларів на купівлю авто

Мешканці Харкова протягом лютого витратили 15 мільйонів доларів на купівлю авто

69 0
Мешканці Харкова протягом лютого витратили 15 мільйонів доларів на купівлю авто

Наголосимо на тому, що протягом минулого місяця харків’яни придбали  порядком 510 автомобілів на валову суму в 15 мільйонів доларів.  Проаналізувавши статистичні дані стало відомо, що в середньому авто коштувало 32 тисячі американських доларів.

Таким чином, однією з популярних марок авто у Харкові стало Renault, яких було зафіксовано 73 одиниці на валову суму в 1 мільйон доларів. Значним попит мали машини класу Toyota і Nissan. Бестелером у Харкові був кросовер Renault Duster. Крім нього, були популярними Toyota RAV4 і Kia Sportage.

Серед зареєстрованих авто 24 відсотки – автівки на основі дизельного двигуна, а середній об’єм двигуна дорівнював порядком 2 тисяч сантиметрів кубічних.

Якщо взяти до уваги всі області країни в цілому, то протягом  лютого зареєстрували 6,9 тис. нових автомобілів. Було витрачено на купівлю  на авто 200 мільйонів доларів. Найбільшу кількість продажів серед моделей отримав кросовер Toyota RAV4, яких минулого місяця зареєстрували майже півтисячі.

Цікаво зауважити, що протягом минулого року в Харкові та області зареєстрували 6,1 тис. нових автомобілів на суму 194 мільйонів доларів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.