Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізька міська рада надала порядком 100 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

Запорізька міська рада надала порядком 100 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

49 0
Запорізька міська рада надала порядком 100 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

Днями була оголошена інформація про те, що Запорізька міська рада виділила більше 100 мільйонів гривень на боротьбу з недугом COVID-19. Відповідну заяву повідомили під час засідання, котре відбулося 15 березня.

Таким чином, надані кошти будуть направлені на закупівлю медичного обладнання, безконтактних термометрів, засобів індивідуального захисту та експрес-тестів для діагностики коронавіруса.

Окрім цього, кошти з бюджету витратять на придбання 25 апаратів ШВЛ та моніторів. Наголосимо на тому, що на території Запоріжжя вже наявно 63 апарати ШВЛ. Деяку суму грошей направлять на функціонування Запорізького лабораторного центру. Даний заклад забезпечать реагентами для діагностування на коронавірус, а також засобами для обробки приміщень і захисту працівників.

Підводячи підсумки наголосимо, що 50 мільйонів буде направлено на закупівлю медичним обладнанням. Залишок (50 мільйонів) залишать в резерві.

Звернемо вашу увагу на тому, що станом на 26 березня на території Запорізької області зафіксовано 8 випадків захворювання на коронавірус. Відповідну заяву оголошено лабораторним центром Запорізької області.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.