Інформує про події на Сході України

Екс-керівника компанії «Ваго-Рев» підозрюють в махінаціях на рахунок у 18 мільйонів гривень

475 0

Нещодавно суд присяжних виніс вирок щодо колишнього керівника ТОВ «Ваго-Рев». Рішенням працівниками Феміди відомо, що екс-начальник повинен сплатити заклад, який складає майже 150 тисяч гривень. Зауважимо, що прокурор домагався заставу на суму в 20 мільйонів гривень.

Під час досудового розслідування вияснено, що Геннадій Долженко являвся керівником компанії «Ваго Рев» на період з 9 листопада 2015 року по кінець травня 2016 року. Правоохоронні органи виставляють проти нього справу на рахунок махінацій, загальна сума яких оцінюється у 18 мільйонів гривень. Чоловік за допомогою сфальсифікованих компаній свідомо ігнорував сплату податків.

Спочатку застава оцінювалася в 20 мільйонів гривень. Це рішення базувалося на тому, що підозрюваний може мати вплив на очевидців, а саме погрожувати їм, а ще чоловік може ускладнити справу та унеможливити встановлення ситуацій усіх подій. Та все ж судді не були згідні з таким рішенням та оцінили заставу сумою в 147 тисяч гривень.

За інформацією ЗМІ відомо, що «Ваго-Рев» є під  впливом керівника Адміністрації Холодногірського району, народного обранця міської ради Максима Мусєєва.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.