Інформує про події на Сході України

Агент новин, – це правда про українські міста Луганськ, Донецьк та Харків

7.65K 0

Агент новин, – це новий інформаційний майданчик для читачів новин Східної України. Цільовою аудиторією є жителі Луганської, Донецької та Харківської областей України. Саме, на Агенті новин Ви дізнаєтесь про корупцію чиновників та корупцію під час війни у зоні АТО.

Агент новин

Агент новин

-Ми впевненні, що україна відновить сувернітет на окупованих територіях у Донецьку та Луганську і розуміємо вагу актуальної та правдивої інформації, саме для цього запускаємо незалежний сайт новин, – говорить один із засновників сайту Віталій.

У Донецьку, Луганську та Харкові є багато інформаційних приводів які не стосуються війни на Сході України! Найважливіші новини які впливають на громаду Східної України сайт Агент новин буде публікувати без цензури, адже Ми Українці живемо у вільній та демократичній Україні, 

Наразі в інтернет середовищі існує багато фейкових блогів, фейкових новинних сайтів – які публікують інформацію не перевіряючи, та для того, аби заохотити читача перейти на сайт де є реклама, або розміщують інформацію про Луганськ, Донецьк та Харків просто за гроші.

– Агент новин це інформаційний сайт новин, який буде публікувати інформацію після перевірки та маючи про подію повну картину. Це сайт новин, який буде оприлюднювати інформацію про яку ще ніхто не писав, і через якісь причини ненапише, – говорить засновник Віталій.

Для повної картини та інформативності сайту Агент новин, на ньому будуть новини не тільки із зони проведення антитерористичної операції. На сайті можна буде дізнатися новини в першу чергу розділені по областях Східної України, а саме Луганська область, Донецька область та Харківська. Категорії на Агенті новин будуть завжди додаватись, але на старіті проекту “Агент новин” це будуть такі розділи: Політика, Культура та Спорт.

Для засновників проекту важлива підтрика та конструктивна критика стосовно проекту “Агент новин“. Якщо читач хоче допомогти чи порадити як удосконалити проект, він може звернутись до редакцію за контактами які є на сайті у розділі Контакти.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.