Інформує про події на Сході України

Аналіз статистик щодо зниклих бойовиків на Донеччині

1.03K 0

Від початку розгортання бойових дій, що розпочалися на Сході України минуло майже п’ять років. За цей час українська армія зазнала значних втрат.

Багато бійців полягло під час військових операцій, значна кількість перебуває у понівеченому стані. Також багато парубків щезли безслідно, котрі можуть бути небіжчиками, а їхні тіла або не знайдені, або не опізнані.

Євгеній Захаров – керівник Харківської правоохоронної громади оголосив доповідь в Києві на рахунок зниклих бійці з 2014 року. Чоловік підкреслив те, що за інформацією правоохоронних органів та місцевої влади від початку розгортання воєнних дій по кінець 2017 року на Донеччині щезло  2 тисячі 727 чоловіка, з життя 1053 парубків й наразі залишається нез’ясоване. На Луганщині за той же час зникло 1 тисяча 205 бійців, відшукано 633 особи, а 572 й до цього моменту не відшукано.

Було наголошено на тому, що чимала кількість зниклих можуть бути померлими, а їхні тіла або  не знайдені, або не опізнані. Також правоохоронні органи зауважили, що від початку літа 2015 року наша держава вступила в лави Міжнародної конвенції про охорону всіх людей від примусових зникнень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.