Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Арешту підлягла автівка родини працівниці господарського суду Харківщини

Арешту підлягла автівка родини працівниці господарського суду Харківщини

648 0
Арешту підлягла автівка родини працівниці господарського суду Харківщини

Наразі в інтернет-просторі пролунала звістка, що працівниками апеляційного суду Києва було оголошено вирок на рахунок автівки, завдяки якій роз’їжджає чоловік судді господарського судівництва Харківщини Ірини Попович. Наголосимо на тому, що основною причиною даної події являється надання неправдивих даних під час складання декларації.

Таким чином на машину класу Mercedes накладено арешт присудом лави присяжних від 8 серпня. Розглянувши більш детально дану ситуацію стає відомо, що НАЗК України розглядається кримінальне діло від 21 грудня 2016 року стосовно підозри працівниці господарського судочинства Харківщини пані Попович в здійсненні злочинного провадження. Справа розглядається за статтею 366-1 за признаками карного порушення, передбачуваного  частиною 1 статтею 263.

В результаті було оголошений вирок, який передбачає накладення арешту на автівку класу Mercedes-Benz G 55 AMG, яка була признана вагомим доказом в ході розслідування. Родина Попович від коментарів на рахунок даної ситуації втримуються. Поки не відомо, чи будуть вони оскаржувати дане рішення.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.