Інформує про події на Сході України

Автівки якого класу декларує Віталій Хомутиннік?

1.17K 0

Віталій Хомутиннік – народний обранець від партії «Відродження». Чоловік нещодавно оприлюднив зміни до своєї електронної декларації. На подив усім пан Віталій додав, що протягом одного дня він став власником 2 недешевих автівок.

Харківський депутат 20 липня поповнив свій автосалон на ще дві машини класу Toyota Land Cruiser 200. Зазначимо, що загальна вартість купівлі дорівнювала шалених грошей – три мільйона гривень.

Слід додати, що Віталій Хомутиннік зафіксував отримання відсотків за рахунок банківських вкладів. Сума є чималою і становить близько 466 тисяч гривень. Також завдяки даним оголошеної декларації  чоловік успішно орендує ще дві атівки. Без житла народний обранець не залишиться, так-як в його декларації записано дві земельних ділянки, два житлових будинки та квартира в центрі міста, загальна площа якої складає майже 160 метрів квадратних. Більш за все сколихнули дані прибутку пана Віталія. Наразі стало відомо, що лише за останній рік чоловік отримав 130 мільйонів гривень, а його збереження оцінюються в 125 мільйонів гривень. Зауважимо, що у вищезгаданій сумі не були враховані прибутки його дружини.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.