Інформує про події на Сході України

Автівки якого класу декларують харківські чиновники?

523 0

Наразі завдяки оприлюдненій декларації відомо, що бухгалтер першої категорії Пархомівської сільської ради Світлана Міщенко затвердила в своєму документі автівку, котра коштує немалих грошей. Жінка є власницею машини марки Porshe Panamera, котру придбав їй чоловік ще в минулому році.

Проаналізувавши дані декларації повідомляємо, що Porshe Panamera обійшлася подружжю всього лише у 143 тисячі гривень. Наголосимо на тому, що ринкова вартість даного бренду в рази дорожча та складає цілих 1,3 мільйона гривень. Знову ж проглянувши декларацію пані Світлани можна дійти висновку, що її дохід на посаді бухгалтера I категорії Пархомівської сільської ради за рік рівняється близько 130 тисяч гривень, а її чоловік за рік отримує пенсію, сума якої коливається в межах 20 тисяч гривень.

Активісти акцентують на тому, що на цьому статки бухгалтера не завершуються. Пані Міщенко в своєму складі має земельну територію, пару особняків, котрі були куплені зовсім нещодавно. Чоловік Світлани Міщенко також є власником земельної ділянки, помешкання, котре знаходиться у Полтаві та недешевої автівки класу Mercedes-Benz E-280.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.