Інформує про події на Сході України

Багатодітним родинам збільшать фінансову допомогу

187 0

Вже від початку квітня місяця нинішнього року фінансова підтримка багатодітним родинам зросте. Таким чином, за третю дитину та за кожну іншу, держава буде виділяти щомісячно порядком 1700 тисяч гривень.

Відповідна грошова допомога буде виплачуватися до періоду, коли дитині виповниться 6 років. Звернемо вашу увагу на тому, що вищезгадана послуга доступна не тільки родинам, у яких дитина з’явилася цього року. Претендувати на зазначену державну допомогу має право будь-яка багатодітна сім’я вже з початку наступного місяця. Окрім цього, якщо в родини наявно 4 дітей, двом з яких менше шести років, то держава виплатить за кожного по 1700 гривень. Ці гроші будуть виплачуватися паралельно з щомісячними 860 гривнями.

Наголосимо на тому, що наразі в Україні зареєстровано порядком 160 тисяч  багатодітних родин, в котрих підростають діти до 6 років. Зауважимо, що народні обранці мають за мету виділити до кінця року більш ніж 2,4 мільярди гривень на зазначену послугу.

Щоб отримати грошову підтримку, батькам потрібно звернутися до громадського центру захисту населення та оформити спеціальну документацію на отримання коштів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.