Інформує про події на Сході України

Бердянський санаторій під загрозою кору

191 0

Нещодавно було оприлюднено інформацію, що в дитячому оздоровчому санаторію «Бердянський» було зареєстровано досить стрімкий спалах кору. В зазначеному закладі трапилося 5 випадків з даним недугом.

За повідомленням самого керівництва оздоровчого закладу, захворіло троє дітей та двоє працівників санаторію. Особи, що підхопили небезпечний недуг, приїхали до міста з різних регіонів. Одна дитина, котра захворіла на кір, поступила з селища Новопетрівка та перебувала  в контакті з хворою дитиною, але лікар виписав відповідну довідку, що такого зв’язку не було. Зауважимо на тому, що майже всі неповнолітні пройшли вакцинацію, окрім деяких, яким не завбачено релігією.

Відтепер головний лікар оздоровчого санаторію «Бердянський» повинен буде проаналізувати всіх підлеглих працівників на наявність щеплення проти кору. Ті, кому не виповнилося 30 років і у котрих в імунному листі немає двох щеплень, повинні в обов’язковому порядку пройти вакцинацію.

Наразі дітей до санаторію будуть приймати разом із довідкою, котра дасть знати, що приїжджій не мав контакту з інфікованим, та яка підтвердить наявність щеплення проти кору.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.