Інформує про події на Сході України

Безробітні отримають підтримку в пошуку роботи

360 0
Безробітні отримають підтримку в пошуку роботи

Від початку нинішнього року буде задіяна нова програма, котра направлена на допомогу безробітнім. Якщо бути точнішим, то даний захід має на увазі діяльність кар’єрних радників.

У їх обов’язки буде входити індивідуальний супровід безробітних. Дану інформацію було оголошено прес- центром обласної державної адміністрації, відштовхуючись від Запорізького ОЦЗ.

Наразі відомо, що кар’єрний радник зможе індивідуально консультувати безробітних під час пошуку нової роботи, планувати кар’єру, підвищувати конкурентоспроможність на ринку праці. Окрім цього, радники зможуть підтримати у виборі найбільш належного рішення щодо обрання роботи.

Працівниками центру зайнятості було наголошено, що до послуг кар’єрного радника можуть звертатися не тільки безробітні, але й ті, що не перебувають на обліку центру зайнятості. Наголосимо на тому, що вищезгадані послуги будуть безкоштовними.

Ключовим документом, в якому зареєстровані взаємні права та обов’язки кар’єрного радника і безробітного, являється персональний план надання послуг. Уклавши угоду, особа демонструє серйозність наміру стосовно працевлаштування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.