Інформує про події на Сході України

Більше 50 відсотків запорожців підписало декларацію з сімейними докторами

485 0

На нещодавньому засіданні, котре пройшло 1 листопада, було обговорено тему підписання угод, стосовно обрання особистого сімейного лікаря. Організатором даних зборів було Агентство регіональних ініціатив.

Таким чином Вікторія Ушакова – керівник департаменту охорони здоров’я доповіла, що на даний момент більше 400 тисяч громадян міста вже склали декларацію з обраними ними сімейними докторами. Цікаво, що особа може змінити своє рішення у виборі медичного фахівця та заключити новий договір вже з другим лікарем (якщо перший не задовольнив його у обслуговуванні).

Наразі народні обранці наголошують мешканцям міста, що б ті поквапилися щодо вирішення даного питання та вже до кінця року підписали відповідний договір. Також відомо, що грошове фінансування буде здійснене за кошти державної казни. Раніше гроші направлялися на рахунок медичної субвенції та на одного мешканця припадало  в районі 240 гривень на рік. Повідомляють, що ця позначка в швидкому майбутньому досягне 370 грн.

Звернемо вашу увагу на тому, що громадяни Запоріжжя мають можливість переглянути  список медичних фахівців на сайті Департаменту охорони здоров’я. Таким чином на одного сімейного доктора припадає 1800 мешканців, на дільничного терапевта – 2000 мешканців, а на дільничного педіатра – 900 осіб.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.