Інформує про події на Сході України

Більше двох сотень чоловік стає безробітніми щодня в Запорізькій області

1.54K 0

Згідно з підсумками минулого року понад двадцять тисяч жителів Запорізької області є безробітніми. З яких більше п’ятнадцяти тисяч отримують від держави виплати по безробіттю. Дану інформацію було надано Запорізьким обласним центром зайнятості.

Більше тисячі вакансій було зареєстровано вкінці минулого року по області, в обласному центрі зокрема майже дев’ять сотень. Згідно даної інформації на одне вакантне місце претендувало майже два десятки безробітніх по області та п’ятірка безробітніх на одне місце в Запоріжжі.

Щодня з початку грудня минулого року більш ніж дві сотні людей починали перебувати у статусі безробітнього. Кожного дня було влаштовано на робоче місце майже чотири десятки безробітніх за направленням служби зайнятості, тих які ставали на обліку.

Майже сотня обласного населення обтрисала в минулому році одноразову матеріальну допомогу для початку підприємницької діяльності по безробіттю. Отримавші допомогу були зареєстровані як суб’єкти здійснення підприємницької діяльності в торгівельній сфері, сільськогосподарській сфері, в сфері надання побутових послуг для населення.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.