Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Більше ста мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати в Запоріжжі

Більше ста мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати в Запоріжжі

2.06K 0
Більше ста мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати в Запоріжжі

На початок грудня минулого року в Запорізькій області величина боргу із заробітньої платні складала більше ста мільйонів гривень, зокрема економічно активні підприємства заборгували більше вісімдесяти мільйонів гривень. Таку інформацію надає державне управління статистики Запорізької області.

Головними боржниками перед своїми працівниками є Державне підприємство ” Запорізький обласний автодор”, ” Запоріжобленерго”, “Кремнійполімер”, “Радіоприбор”, “Запорізький завод високовольтної апаратури” та інші.

Близько семи тисяч працівників економічно активних підприємств не отримали свою грошову винагороду за працю вчасно. В середньому кожному працівнику заборгувпли майже одинадцять з половиною тисяч нривень.

Листопадова середньомісячна заробітня плата одного працівника є більше семи тисяч, що в всеукраїнському рейтингу регіонів займає п’яте місце. Даний показник є майже на 40% нижчим ніж найвищий по Україні, по Київському регіону та більш ніж на 20% вищий за найменший показник, який належить Чернігівській області. Більше трьох з половиною сотень тисяч чоловік працюють згідно з штатними розписами на занятих підприємствах.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.