Інформує про події на Сході України

Близько 11 тисяч осіб померло під час військових операцій на Донеччині

524 0

Кровава війна, котра розгортається на сході України вже триває більше 4 років, розпочинаючи з 2014 року. Чимала кількість українських військових померло під кулями російського агресора.

Таким чином дана інформація відома за повідомленням Президента української держави Петра Порошенка в інтерв’ю іноземній щоденному виданню Corriere della Sera, переклад якого трактує Укрінформ.

Пан Порошенко також додав, що у Криму проживає більш ніж 2 мільйони громадян, яких тероризують репресіями на Донеччині – близько 11 тисяч померлих за період війни та порядком 1,5 мільйона переміщених мешканців. Потім Президент закцентував увагу на тому, що незалежність української держави перебуває під небезпекою, а разом із нею і вся система європейської цілісності.

Надалі пан Порошенко розповів, що український народ повік не хотів посилення кризи. Проблемна ситуація котра відбувалася на Керченській протоці було заплановано Москвою. Тому Петро Порошенко підкреслив на тому, що після того, як на території Донбасу та агресивної позиції  на півострові Крим, РФ хоче забрати й Азовське море, відсторонити українську націю та прибрати до своєї наші території. Наприкінці пан Порошенко запримітив, що Україна не дозволить ввести себе в оман кремлівською владою.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.