Інформує про події на Сході України

Близько сотні українців досі в полоні в невизнаних республіках

2.38K 0

Продовжуються переговори по визволеню сотні українців з полону невизнаних Донецької та Луганської республік. Дану інформацію було повідомлено замісником міністра з питань тимчасово окупованих територій під часу ефіру на одному із телеканалів країни.

Також він зазначив, що на привеликий жаль ще сотню бранців не визволено з полону, та знаходяться в місцях невідомих для наших дипломатів. Продовжують роботу по їх визволеню, він впевнений у визволені усіх полонених, як громадянських так і військових.

Двадцять сьомого грудня було проведено обмін полонениними між Україною та республіками поблизу Майорська. До республік від України передали більше 270 людей за 74 українських бранців. Згідно з інформацією переданою від органів, більше чотирьох десятків полонених з числа трьохсот від української сторони не прибули на обмін, так як вже відбули покарання та були визволені з-під варти.

Представником України в переговорах Леонідом Кучмою зазначено, щодане визволення полонених, яке нещодавно відбулось є натхненням продовження роботи в рамках Мінських процесів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.