Інформує про події на Сході України

Борги харків’ян збільшуються

6.21K 1
Борги харків’ян збільшуються

На протязі перших двох місяців двітисячі сімнадцятого року за послуги ЖКП, які спожили харків’яни, сплачено лише шістдесят один відсоток від загальної суми. Це один мільярд п’ятсот тринадцять тисяч дев’ятсот тисяч гривень.

Найбільша заборгованість є за централізоване опалення і постачання гарячої води. І вже на кінець лютого показник заборгованості дорівнював один мільярд вісімсот сімдесят два мільйона сімсот тисяч гривень. Заборгованість за надання газу рівна одному мільярду п’ятсот сорока двом мільйонам п’ятсот тисяч гривень. Також заборгованість виникла у розмірі сто дев’яносто дев’ять мільйонів гривень за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.  Заборгованість за постачання води і водовідведення становить сто сімдесят мільйонів триста тисяч гривень. Неоплачені рахунки за вивіз сміття рівні сумі шістдесят два мільйона сімсот тисяч гривень. А неоплата за спожиту електроенергію рівна триста вісімдесят дев’яти мільйонам сто тисяч гривень.

На Харківщині проведуть перерозподіл субсидій

Від обласної статистики відомо, що в порівняні з попереднім роком ситуація погіршилася, оскільки попереднього року користувачі послуг вчасно сплачували гроші за використані послуги. Наприклад за спожиту електроенергію у лютому 2016 року було сплачено на чотири відсотки більше (104%). Що в порівняні з поточним роком більше на 11,22%.

Але разом з тим, в порівняні з попереднім роком тарифи на житлово-комунальні послуги зросли більше ніж у півтора рази.

Житель Харкова поділився, що враховуючи той факт, що він мало часу проводить вдома і тому мало використовує як світло, так і газ і воду, квитанція прийшла на суму дві тисячі п’ятсот гривень.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.