Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Борги Запорізьких підприємств

Борги Запорізьких підприємств

4.7K 2
Борги Запорізьких підприємств

КП «Облводоканал» назбирало багато боргів, оскільки працівники підприємства не можуть отримати виплати в сумі більше ніж пів мільйона гривень. Відомо це з засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із зарплат, пенсій і стипендій.

Згідно даних, що є актуальними за останній проміжок часу, борги по виплаті заробітних плат стали більшими на 700 тис грн. Що в сумі з попереднім боргом дорівнює 48,5 млн грн.

Заборгованості виникли і на інших підприємствах, які займають економічно-активну позицію. Їхнній борг всіх разом становить 32,4 млн грн. Сюди входять такі підприємства:  ДП «Хлібна база №74», ЗАТ «Бердянський виноробний завод» і ЗАТ «Дніпробуд».

На Запоріжжі знайшли рішення покращення доріг

Найсумніший стан на державних підприємствах. Оскільки заборгованість рівна 29,2 млн грн. Якщо брати всю суму заборгованостей по регіону, то цей борг становить 60% від загального.

Згідно аналізу статистики, за червень боргів збільшилося у державного підприємства «Запорізький облавтодор», вони винні для співробітників тепер 6,7 млн грн., що є на 1,7 млн грн. більше ніж раніше. Подібна ситуацію у державного підприємства «Запорожградпроект», де борг перед співпрацівниками становит 3,8 млн грн.

Але сама критична ситуація у підприємства «Облводоканал». Оскільки згідно даних обласної ради, їхні борги становлять 93 млн грн. Така сума необхідна, що оплатити всі борги, а також модернізувати і реконстроювати об’єкти підприємства.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.