Інформує про події на Сході України

Буряк отримував зарплату 46 тисяч: декларація мера Запоріжжя

1.38K 0

Понад 3,5 мільйона доходу та чимала кількість земельних ділянок: що собою являє декларація міського голови Запоріжжя? Ним являється Буряк Володимир Вікторович, котрий має непогані статки.

У своїй декларації пан Володимир зазначив, що володіє 2 житловими будинками. Площа одного складає 119,4 кв. м і коштував на момент придбання 320 тисяч гривень. Зауважимо, що покупка була здійснена наприкінці 2013 року. Інший наявний особняк є меншою площею 87,8 кв. м. Також чоловік задекларував у своїй власності 4 земляні ділянки, загальний розмір яких вимірюється в  4 184 метрів квадратних.

В декларацію було внесено квартиру, яка належить його дружині – Майї. Вартість квартири станом на 2003 рік становила 118 тисяч 800 гривень. Відомо, що розміри житла нараховують 85,45 кв. м.

Цікаво зазначити, що Володимир Буряк в майбутньому стане власником ще одного житлового будинку. Поки приміщення не дійшло завершення будівництва, але за останніми даними відомо, що розміри будуть становити близько 510,76 кв. м.

Автосалон міського голови складається з двох автівок – Toyota Land Cruiser (2011 року випуску) та ЛуАЗ  967М (1987 року випуску),  вартість яких не була вказана. Також чоловік має можливість похизуватися водним засобом моделі BRIG B 350 (2012 рік випуску). Два причіпа до своїх машин Володимир теж вказав без вартості на час придбання.

Станом на 2017 рік політик володіє акціями компанії ПАТ «Запоріжсталь», загальна кількість яких складає 60, а номінальна вартість 15 гривень.

Зауважимо, що міський голова має велику кількість джерел доходу. Так основний прибуток на посаді міського голови дорівнює близько 554 тисячі 484 гривень. Що становить на 1 місяць 46 тисяч 207 гривень. Далі, як додатковим доходом являється товариство ПРАТ «СК» «Арсенал Страхування», страхові виплати якого становлять 99 тисяч гривень. Вагомий прибуток банківської сфери, а саме в ПАТ «Перший Міжнародний Банк», від якого Володимир Вікторович отримав 38 тисяч 952 гривень, а компанія ПАТ АКБ «Індустріалбанк» нарахувала відсоток котрий складає 649 гривень.

У своїй декларації Володимир Вікторович запевняє, що його бюджет дорівнює 3 мільйони 525 тисяч гривень та ще 7 тисяч американських доларів. Всі свої заощадження чоловік зберігає готівкою.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.