Інформує про події на Сході України

Бюджет Запоріжжя зазнав втрат на 2,5 мільйона гривень

2.16K 0

Місцевий бюджет зазнав близько двох з половиною мільйонів збитків від несплати пайових внесків.

Бердянські забудовники, які не здійснювали пайові внески протягом останніх 4 років на розвиток інфраструктури міста мусять відрахувати кошти в бюджет. Дану інформацію було оголошено перед засіданням депутатської комісії по питанням формування бюджету Наталією Сарабаєвою – начальником відділу представництва інтересів міськради.

Забудовників зобов’язують перед введенням в експлуатацію об’єкту проводити укладання договору з органами місцевого самоврядування та вносити пайові місцеві збори, відповідно до закону «Про регулювання містобудівної діяльності». Даний обов’язок відноситься також і до будівництва приватних споруд більше ніж 300 метрів квадратних площею. Величина збору встановлюється індивідуально, враховуючи загальну кошторисну вартість будівництва об’єкту.

Внаслідок прогалин в законах місцевою владою не було здійснено оперативний нагляд за введенням в експлуатацію об’єктів, так як забудовники 4 роки не вносили вклад у розвиток інфраструктури. За даними державних аудиторів, місцевий бюджет поніс близько двох з половиною мільйонів збитків.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.