Інформує про події на Сході України

Чергове подорожчання очікує жителів Харкова

1.78K 0

Чергове подорожчання очікує жителів Харкова. Так приватним акціонерним товариством «Харківгаз» було подано пояснення проекту по підвищенню тарифів до комісії з питань у сфері комунальних послуг.

Як було зазначено комерційним директором вищезгаданого підприємства, що поточні газові тарифи не гарантують виправну роботу мереж, не включають витрати на розвиток сервісів, перевірку лічильників та їх заміну. Згідно з наданою інформацією, дохід підприємства по поточному тарифу 6,96 гривень за 1 кубометр газу є лише 72 копійки, решту суми отримує «Нафтогаз».

Найближчим часом Кабінетом міністрів України буде змінено методику розрахунку вартості газу. Так її вартість змінюватиметься щороку в квітні, та буде враховувати середню арифметичну ціну газу, що імпортується, не враховуючи вартість транзиту. У разі підтримання даного законопроекту Верховною Радою в квітні поточного року ціна на газ зросте менш ніж на 10%, тобто на 56 копійок і становитиме 7,52 гривні. В квартирах, які не мають лічильника місячна норма на людину становить 3,3 кубометри газу

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.