Інформує про події на Сході України

Чи брати до уваги “рекомендований платіж” жителям Запоріжжя?

1.74K 0

До грудневих платежів газової оплати додано нову графу “рекомендований платіж” для запоріжців, завдяки оплаті якого ви можете проплатити авансом без показників лічильника, для запобігання нарахування пені.прийнятого в листопаді поточного року ” Про житлово-комунальні послуги” , з даного моменту в квитанціях з оплати газу є наявна графа “рекомендований платіж”.

В нових квитанціях буде вказуватись нарахування пені за невчасну несплату за користування комунальними послугами. До порушників кінцевих термінів оплати будуть застосовувати штрафні санкції. Майже 3% від суми боргу в день будуть нараховувати за кожен день несплати боргу. Містяни нерозуміють необхідність сплати авансом рекомендованого платежу для неборжників.

До Центру обслуговування почали масово звертатись люди для роз’яснення ситуації. В основному, одна половина жителів міста взагалі не розуміє значення рекомендованого платежу, а інші висловлюють свою категоричну відмову у його сплаті. На що робітники газових служб запевняють про його попереджуюче значення для споживачів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.