Інформує про події на Сході України

Чи буде в українців додатковий вихідний від держави?

7.63K 1

Щоразу, коли вводять нове державне свято, українці радіють, оскільки це додатковий вихідний день. Та Чи буде в українців додатковий вихідний від держави? Не з проста про нас говорять, що ми працьовиті, але те, що полюбляємо відпочивати і маємо багато вихідних – це також правдивий факт.

Чим ближче до зимових вихідних, тим частіше постає питання дати офіційного святкування Різдва, оскільки в нас їх дві – 25-го грудня, яка поки що не оголошена офіційним вихідним і 7-го січня, дата, яка вже довгий проміжок часу надає можливість українцям не виходити на роботу. Протестанти і католики святкують Різдво 25-го грудня, тому вони вважають, що цей день потрібно зробити вихідним. Згідно історії у 1923 році, коли Всеправославним Собором в Константинополі вирішили, що православні християни повинні святкувати Різдво Христове 25-го грудня, то на це погодились всі країни, окрім перебуваючих в Радянському Союзі.

Президент України висловився, що ніхто не може вказувати, коли і кому святкувати Різдво і запропонував зробити натомість два вихідних. В результаті цього на початку грудня появився законопроект, щоб зробити 25 грудня вихідним днем. Але оскільки процедура прийняття законопроекту триває довше ніж місяць, невідомо,  коли реалізується даний закон. Також потрібно взяти до уваги, що кожний офіційний вихідний день для державного бюджету обходиться доволі дорого.

Тому чи буде в українців два різдвяних вихідних поки що не відомо.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.