Інформує про події на Сході України

Чи буде зміна процесу надання субсидій

7.24K 3

П. Розенко, який є віце-прем’єром України заявив, що змінювати процес надання субсидій на краще необхідно. Але через певний проміжок часу (декілька років). Згідно його слід варто зачекати, поки рівень життя громадян України стане кращим. Для того, щоб вони мали змогу самі оплатити надані послуги ЖКГ.

Після цього можна буде обговорювати наприклад адресну допомогу. Але процес монетизації може спричинити незручність громадянам. Для початку це відкриванння рахунків.

Чи дійсно зростає підприємницька діяльність на Харківщині?

Але такої думки дотримуються не всі, в департаменті соціального захисту ХОДА висловлюють сумніви щодо результативності після того як систему надання субсидій змінять на монетізовану. Ю. Шпарага, який є директором вказаного департаменту висловився, що є деякі побоювання Попри те, що наседенню нададуть гроші, за ЖКГ всерівно оплати не надходитимуть.

За минулий рік за отриманням субсидій на Харківщині надійшло звернення від 506,4 тисячі сімей.

В Головному управлінні статистики в Харківській області розповіли, що за січень і грудень минулого року сума субсидій була надана у розмірі двісті дев’яносто п’ять мільйонів гривень. А це трохи більше ніж на сто вісімдесят сім мільйонів гривень в порівняні з попереднім роком.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.